top of page

Handlowiec praca - Specjalista ds. sprzedaży

Rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży obejmuje pozyskiwanie klientów na rzecz Grupa Oskar White Sp. z o. o.

Oskar White zajmuje się:

- świadczeniem usług utrzymania czystości wysokiej jakości,

- wynajem i serwis mat wejściowych - sprawdź tutaj,

- sprzedaż mat wejściowych i wycieraczek aluminiowych - sprawdź tutaj.

sprzatanie praca poznan

Co możemy zagwarantować?

Czego oczekujemy?

  • Stabilną i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w planowaniu swojego dnia pracy

  • Przyjazną i partnerską atmosferę w pracy

  • Pierwsza umowa na 24 miesiące

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (B2B, D2D),

  • Podstawowa znajomość MS Office

  • Samodzielność i inicjatywa,

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawa jazdy kat. B

  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Wynagrodzenie

  • Umowa prowizyjna - dochód pasywny:

  • Usługi utrzymania czystości - 10% wartości zlecenia brutto na czas trwania umowy z klientem (Stałe zlecenia utrzymania czystości szacują w kwotach 1500 zł - 20000 zł netto miesięcznie)

  • Wynajem i serwis mat wejściowych - 50% zysków z wynajmu i serwisu netto na czas trwania umowy z klientem

  • Umowa prowizyjna - dochód aktywny:

  • Sprzedaż mat wejściowych i wycieraczek aluminiowych - 50% zysków sprzedaży

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rzecz Spółki

  • Prezentowanie ofert oraz przygotowywanie umów handlowych

  • Negocjowanie warunków umów i aneksów

  • Doradztwo w kwestiach serwisu i obsługi posprzedażowej

  • Realizowanie zakładanych planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie i przedstawianie raportów z podejmowanych działań.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania wskazane powyżej prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@oskarwhite.com

bottom of page