top of page

Oskar White | Kontakt

Serdecznie dziękujemy

Grupa Oskar White serdecznie dziękuje za zapoznanie się z naszą stroną, wkładamy w naszą prace serce. Mamy nadzieje, że podoba się Państwu nasza oferta i nasze podejście do sprzątania. Nieustannie szukamy coraz to nowszych rozwiązań, nie tylko formalnych jak rodzaj umowy czy pakiety promocyjne, ale też rozwiązania technologiczne, które zapewniają lepszą wydajność personelu liniowego oraz zwiększają jakość usługi, by czuli się Państwo z nami usatysfakcjonowani.

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w sklepie MatWhite, kod rabatowy do uzyskania po przez formularz kontaktowy lub e-mail. Wystarczy w wiadomości wpisać "kod rabatowy".

Tylko produkty wysokiej jakości, maty wejściowe z najlepszego materiału, guma nitrylowa, która nie wchodzi w reakcje z większością chemii dostępnej na rynku, czy runo z poliamidu, który jest syntetycznym wzmocnionym jedwabiem. Po naszych matach wystarczy przejść, a one zrobią już resztę. 

Zalecamy wcześniejszy kontakt z nami jeżeli nie są Państwo do końca pewni z wyborem odpowiedniej maty. Chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni system wycieraczek wejściowych. 

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie!

firma_sprzatajaca_poznan.png

Grupa Oskar White Sp. z o. o.

NIP: 7812041406;

KRS: 0000996479;

REGON: 523373510

Kontakt:

Telefon: 796-138-233

Email: biuro@oskarwhite.com

Adres: 60-689 Poznań ul. Obornicka 309

bottom of page