top of page
firma sprzatajaca cennik

FIRMA SPRZĄTAJĄCA CENNIK

CENNIK USŁUG SPRZĄTANIA

Stworzenie idealnego cennika jest bardzo trudne ze względu na dużą liczbę czynników wpływających na cenę sprzątania, dlatego opracowaliśmy indywidualną wycenę usługi sprzątania, kwotę 63 zł netto za godzinę. Wycena indywidualna zostanie przygotowana na podstawie wizji lokalnej, sprawdzeniu zapotrzebowania etatowego, rodzaju usługi oraz możliwości zastosowania nowoczesnych technologii niezbędnych do wykonania usługi wysokiej jakości.

 

Ze względu na Państwa wygodę przygotowaliśmy kalkulator cen, podane ceny są tylko orientacyjne, standardowe sprzątanie znajdziecie pod nazwą "utrzymanie czystości", ale nie zapomnieliśmy też o innego rodzaju specyfikacji usługi, który znajdą Państwo pod nazwą "Serwis".

USŁUGI SPRZĄTANIA

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak wycenić usługe sprzątania? Koszt utrzymania czystości jest bardzo złożony, nie sposób wycenić usługę nie widząc obiektu, dlatego zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami w celu umówienia wizji lokalnej.

Ile płacicie za sprzątanie klatki schodowej? Ceny utrzymania czystości w klatkach schodowych wahają się pomiędzy 0,40 zł - 1,60 zł za mkw, na cene ma wpływ wiele czynników, między innymi częstotliwość usługi, otoczenie nieruchomości, rodzaj usługi, powierzchnia.

Od czego zacząć sprzatanie biura? Najlepiej zaplanować sprzątanie i podzielić na dwa etapy. Pierwszym etapem jest codzienne sprzątanie, czyścimy wszystkie powierzchnie do 1,5 m wysokości. Ściągamy kurz z powierzchni zewnętrznych, szafek, biurek, sprzętu rtv. Następnie mopujemy na sucho podłogę i wymieniamy worki na śmieci. Na sam koniec myjemy podłogę. Etap okresowego sprzatania jest adekwatny do tego co wyczyściliśmy poprzednio, w zależności od potrzeby czyścimy szafki wewnątrz, wszystkie powierzchnie powyżej 1,5m, drzwi, inne elementy wiszące, nogi mebli itd. W zależności od materiałów z jakich zostało wykończone pomieszczenie możemy zastosować, pranie wykładziny lub maszynowe czyszczenie posadzki.

bottom of page