top of page
  • Zdjęcie autoraOskar White

Robot sprzątający vs lub + firma sprzątająca


Robot sprzątający do firmy czy firma sprzątająca? A może firma sprzątająca z robotem?


Innowacyjne technologie w firmie sprzątającej to nie tylko sprzęt zmechanizowany jak robot, to również technologie manualne wykorzystywane codziennie do utrzymania czystości w nieruchomości.


Sprzątanie w starym stylu i tak zwana Pani z mopem i wiaderkiem odchodzi w zapomnienie. Nadal jak w każdym biznesie ogranicza nas kreatywność, dlaczego mamy ściśle przestrzegać stereotypów?


Przedstawimy Państwu technologię, których sami używamy, jak je ulepszyliśmy, a co się nie sprawdza.Standardowo możemy zauważyć Panią lub Pana z wózkiem i dwoma wiaderkami, stara technologia ale nadal dobra, ale czy na pewno do codziennego sprzątania?


Ile czasu zajmuje podejście do wiaderka, wypłukanie brudnego mopa, wyciśnięcie, nabranie czystej chemii i kolejne wyciśnięcie?


Strasznie dużo czasu... A proszę sobie wyobrazić, że tą czynność w zależności od zabrudzenia posadzki będziemy powtarzać bardzo często, a co z dużymi powierzchniami?


Ostateczny wynik jest tylko jeden, strata czasu, wykończony pracownik, a co za tym idzie strata pieniędzy firmy i klienta.


Dlaczego klienta? Ponieważ to firma wycenia usługę i wlicza potrzebny czas na wykonanie usługi w koszty.


No i tutaj pojawia się system kuwetowy ;)


System kuwetowy dedykowany myciu podłogi w szpitalach, dzięki hermetycznym kuwetom możemy umyć posadzkę w jednym pomieszczeniu nie przenosząc bakterii i wirusów do następnej sali. Używa się do tego wcześniej przygotowanych wilgotnych mopów z rzepami i dozowaniem roztworu roboczego bezpośrednio na posadzkę.


Tutaj zadajemy sobie pytanie, a co gdyby?


Wykorzystaliśmy system kuwetowy do codziennego sprzątania, bez całej otoczki hermetycznych pojemników, bez irytującego wózka, który za nami się ciągnie.

Opracowaliśmy pasy nośne z wodoodpornymi torbami, hermetycznie zamkniętymi i zwyczajnymi. Kij z dozownikiem wewnątrz, stelaż na rzepy i zestaw wymiennych wkładów.


Ten zestaw pozwala na odciążenie pracownika, zwiększając jego wydajność, skracając czas potrzebny na wykonanie procesu i co najważniejsze optymalizuje koszty utrzymania czystości.


Niedługo takie zestawy będą dostępne w naszym sklepie internetowym Mat White, serdecznie zapraszamy.


16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page