top of page
  • Zdjęcie autoraOskar Łuszcz

Profesjonalny system wycieraczek wejściowych i jak zwiększyć jakość utrzymania czystości. 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z "magicznych" atutów profesjonalnego systemu mat wejściowych. Drogi kliencie to dzięki takiemu systemowi mat wejściowych, dopasowanemu do specyfikacji danego obiektu, strefa wejściowa twojej nieruchomości dłużej będzie wyglądała estetycznie i co najważniejsze będzie bezpieczna.

Musisz wziąć pod uwagę natężenie i typ ruchu - pieszy lub mieszany, tutaj mamy na myśli pieszych i wózki np. kurierskie, z towarem, zakupami.

Prawidłowo dobrany system mat wejściowych powinien spełniać 4 bardzo ważne zadania.

Ograniczenie ilości wnoszonego brudu i kosztów sprzątania, zmniejszenie prawdopodobieństwa poślizgnięcia się i upadku na mokrej podłodze. Przykładem są sprzedawane wycieraczki wejściowe przez nas, które posiadają atesty antypoślizgowe, ponadto profesjonalna mata wejściowa powinna chronić posadzkę przed zniszczeniem jak i poprawiać estetykę.

Badania wykazują, że 80% wszelkich zanieczyszczeń dostaje się do budynku głównym wejściem, a my wychodzimy temu na przeciw doradzając Ci w prawidłowym doborze wycieraczek obiektowych, właściwemu umiejscowieniu i wyborze odpowiedniej długości systemu.

Według badań przeprowadzonych przez zachodnie firmy, poniżej przedstawiamy wykres dotyczący skuteczności systemu wycieraczek wejściowych.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page