top of page
  • Zdjęcie autoraOskar White

Innowacyjna Technologia Duotex: Oszczędzanie Wody w Usługach Sprzątania

Cześć! Dzisiaj chcemy poruszyć ważny temat dotyczący zużycia wody przez firmy sprzątające. Wiemy, że tradycyjne metody sprzątania często wiążą się z dużym zużyciem wody, co ma negatywny wpływ na środowisko. Ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - polska firma Micro System opracowała innowacyjną technologię o nazwie Duotex, która znacznie zmniejsza zużycie wody podczas sprzątania.


Technologia Duotex w porównaniu do tradycjnego systemu sprzątania


W tradycyjnym systemie sprzątania, zwykle używa się wózka sprzątającego z dwoma wiaderkami. Jedno wiadro zawiera chemię, a drugie czystą wodę. Ta metoda wymaga regularnej wymiany wody i chemii, co prowadzi do znacznego zużycia wody. Jednak dzięki technologii Duotex, firma Micro System zrewolucjonizowała ten proces.


Jak działa technologia Duotex


Duotex wykorzystuje specjalny mop pętelkowy z mikrowłóknem, który charakteryzuje się doskonałą chłonnością. Ten innowacyjny mop pochłania zaledwie 150 ml wody. Dzięki temu, jeden wkład mopa wystarcza na sprzątanie powierzchni o wielkości 30-50 m². To ogromne oszczędności w porównaniu do tradycyjnych metod sprzątania!


Jakie są korzyści technologi Duotex


Niezwykłe korzyści płynące z technologii Duotex są nie do przecenienia. Po pierwsze, minimalizuje się ilość odpadów, co ma ogromne znaczenie dla środowiska. Mniejsze zużycie wody oznacza również mniejszą ilość odpadów generowanych w procesie sprzątania. Ponadto, oszczędza się czas i siłę pracownika, ponieważ mniejsze zużycie wody oznacza mniej częstych zmian mopa i uzupełniania wody w wiaderku.


Z technologią Duotex utrzymasz najwyższy poziom czystości


Jednak technologia Duotex to nie tylko ochrona środowiska i oszczędności. Ten innowacyjny system zapewnia również doskonałe rezultaty sprzątania. Mikrowłókna w mopie skutecznie usuwają zabrudzenia, a dokładność czyszczenia jest na najwyższym poziomie.


Dołącz do naszej misji oszczędzania wody i dbania o środowisko! Zmniejsz zużycie wody w swojej firmie sprzątającej dzięki technologii Duotex!

11 wyświetleń0 komentarzy

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page